• Atatürk Caddesi no 5, Ahmet Vefik Paşa Osb/Kestel/Bursa, Türkiye
 • 0224 361 34 74
 • info@kurtsoylar.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

 • Kurtsoylar Tekstil , 2013 yılında Kurtsoylar tarafından bölgenin en büyük tekstil üreticisi olmak ve malzemelerimizi tüm dünyaya ihraç etmek amacıyla Bursa'da kuruldu. Tesislerimiz en son teknoloji kullanılarak inşa edilmiştir ve son teknoloji tesislerle türünün tek örneği bir kumaş üreticisiyiz. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli yenilenerek geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

  Toptan üretim ile başladığı girişimcilik serüvenini şubeleri ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.
  Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergilemektedir.
  Markamız; tekstil alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 10 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.
  Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat bilinci ile deneyiminizi yaşamayı mümkün kılıyoruz.
  Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.
  Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile halkın takdirini kazanmak ve mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

WhatsApp